چهار طبقه با پیلوت مشاوران تبریز ملک . چهار طبقه با پلیوت سه نبش جنوبی لوکس که قیمت واقعی این ملک یک ملیارد و هشتصد ملیون هست که با آغاز به کار ایستگاه شماره هجده نور مترو از عید امسال به این قیمتا در این منطقه یک پیلوت و چهار طبقه نمیدن . به دلیل مهاجرت زیر قیمت فروخته میشود . قیمت یک ملیارد و هفتصد ملیون . کف سرامیک و سقف نور مخفی پکیچ و رادیاتور و کابینت و کمد دیواری و پنجره های دو جداره هر طبقه سند شش دانگ مجزا دارای 4 سند شش دانگ انشعابات هر طبقه جدا و مستقل نما ترکیبی از سنگ و آجر بتن آرمه و ضد زلزله و نظام مهندسی ساز و نقشه پروانه و پایان کار و تفکیک و سند دارد . زمین 180 متر ، هر طبقه 111 متر مفید تفکیک شده درج در سند . آسانسور ندارد ولی از دو جا امکان نصب وجود دارد . ساختمان صفر خالی و آماده تحویل . چهار طبقه با پلیوت سه نبش جنوبی لوکس که قیمت واقعی این ملک یک ملیارد و هشتصد ملیون هست که با آغاز به کار ایستگاه شماره هجده نور مترو از عید امسال به این قیمتا در این منطقه یک پیلوت و چهار طبقه نمیدن . به دلیل مهاجرت زیر قیمت فروخته میشود . قیمت یک ملیارد و هفتصد ملیون . کف سرامیک و سقف نور مخفی پکیچ و رادیاتور و کابینت و کمد دیواری و پنجره های دو جداره هر طبقه سند شش دانگ مجزا دارای 4 سند شش دانگ انشعابات هر طبقه جدا و مستقل نما ترکیبی از سنگ و آجر بتن آرمه و ضد زلزله و نظام مهندسی ساز و نقشه پروانه و پایان کار و تفکیک و سند دارد . زمین 180 متر ، هر طبقه 111 متر مفید تفکیک شده درج در سند . آسانسور ندارد ولی از دو جا امکان نصب وجود دارد . ساختمان صفر خالی و آماده تحویل .

کد آگهی:3153


چهار طبقه با پیلوت


قیمت:1,700,000,000 تومان
کاربر گرامي با توجه به اينکه از تاريخ آگهي بيش ازدو ماه مي گذرد لطفا جهت استعلام قيمت با مشاور مربوطه تماس حاصل فرماييد.

متراژ:444 متر


آدرس مشاور املاک

دروازه تهران - سه راه ولیعصر - اول خیابان سعدی - نبش کوچه رامسر

توضیحات

چهار طبقه با پلیوت سه نبش جنوبی لوکس که قیمت واقعی این ملک یک ملیارد و هشتصد ملیون هست که با آغاز به کار ایستگاه شماره هجده نور مترو از عید امسال به این قیمتا در این منطقه یک پیلوت و چهار طبقه نمیدن . به دلیل مهاجرت زیر قیمت فروخته میشود . قیمت یک ملیارد و هفتصد ملیون . کف سرامیک و سقف نور مخفی پکیچ و رادیاتور و کابینت و کمد دیواری و پنجره های دو جداره هر طبقه سند شش دانگ مجزا دارای 4 سند شش دانگ انشعابات هر طبقه جدا و مستقل نما ترکیبی از سنگ و آجر بتن آرمه و ضد زلزله و نظام مهندسی ساز و نقشه پروانه و پایان کار و تفکیک و سند دارد . زمین 180 متر ، هر طبقه 111 متر مفید تفکیک شده درج در سند . آسانسور ندارد ولی از دو جا امکان نصب وجود دارد . ساختمان صفر خالی و آماده تحویل .

اشتراک گذاری:


تلفن های تماس:


041-333-17465

مدیر:


0914-116-3902

مشاور مربوطه:


09143066225