وبلاگ تبریز ملک

اطلاعات به روز و عمومی در باره ملک
با وبلاگ تبریز ملک از آخرین مقالات مرتبط با ملک، نقد و بررسی انواع آپارتمان، راهنمای خرید ملک و مشاوره رایگان مطلع شوید.

درباره شهرک ولیعصر تبریز(ولیعصر شمالی)

کوی ولیعصر پیش از انقلاب اسلامی ایران بنا شده است. بانی این کوی یکی از زمین داران بزرگ اهل شهر خوی در استان آذربایجان غربی بود که باخرید زمین های این منطقه از اهالی محله بارنج و باهمکاری گسترده ی شهرداری، کوی ولیعصر را احداث گردانید. کنسولگری کشورهای ترکیه و جمهوری آذربایجان در مناطق شمالی این کوی قرار گرفته اند؛

ادامه مطلب

درباره محله شاهگلی تبریز

شاه گلی به معنای دریاچه شاه در زبان ترکی آذربایجانی است. پس از انقلاب ۱۳۵۷ نام این دریاچه به ائل گلی به معنای دریاچه مردم تغییر پیدا کرد .ایلگلی یکی از محله های قدیمی شهر تبریز میباشد که در ناحیه ی جنوب شرقی این شهر و در حوزه ی استحفاضی شهرداری منطقه ی ۲ تبریز قرار دارد.

ادامه مطلب

سرمایه گذاری در مسکن در دوران رکود

سرمایه گذاری در مسکن در دوران رکود بعد از رشد یک باره قیمت مسکن که موازی با دیگر گرانی ها اتفاق افتاد ، تقریبا می توان گفت که این تب و تاب کمی فروکش کرده و بازار مسکن دیگر آن رونق سابق را ندارد و در حال بیش رفتن به سمت یک رکود کوتاه مدت است ، ما در تیم یک دو سه همواره معتقد بودیم که دوران رکود بهترین دوران برای سرمایه گذاری در بازار مسکن می باشد اما نیازمند دقت بیشتری است. در این یاداشت کوتاه بر آن شدیم تا چند عامل که سرمایه گذاران مسکن در دوران رکود لازم است مد نظر قرار دهند را بیان کنیم شاید کمکی باشد برای آنان که نه تنها دوست ندارند سرمایه شان را در مسکن بلوکه کنند بلکه می خواهند سودی هم عایدشان شود ، پس چنانچه از علاقه مندان حوزه مسکن هستید یا می خواهید در این بازار سرمایه گذاری کنید تا انتهای یاداشت با ما باشید.

ادامه مطلب

رکود بازار مسکن در نیمه دوم سال 99

ادامه مطلب

رکود بازار مسکن در نیمه دوم سال 99

رکود بازار مسکن در نیمه دوم سال

ادامه مطلب